Sveiki atvykę į Takko Fashion karjeros portalą

Takko Fashion yra vienas iš sėkmingiausių mados diskontuotojų Europoje, o kaip darbdavys - visada geras sprendimas. Kiekvienais metais įvairioms įmonės sritims ieškome atvirų, motyvuotų ir atsidavusių žmonių, kurie praturtina mūsų komandą. Atraskite savo galimybes Takko Fashion jau dabar:

 

Takko Fashion gali kažką pasiūlyti kiekvienam

Kiekvienais metais ieškome atvirų, motyvuotų ir atsidavusių žmonių, kurie praturtina mūsų komandą įvairiausiose įmonės veiklos srityse. Gerai apmokyti darbuotojai iš mokinių gretų yra būtini mūsų įmonės augimui, todėl mes juos apmokome pagal poreikį ir ypač didžiuojamės aukštais mokinių perėmimo į darbo pozicijas rodikliais.

Mes ieškome tiek patyrusių profesionalų, tiek jaunų specialistų, kurie nori tobulėti įvairiose srityse:

MŪSŲ SKYRIAI

Pardavimai

Kai žmonės susipažįsta, pirmos sekundės nusprendžia, ar jie vieni kitiems patinka. Charizma ir teisinga išvaizda padeda mums būti mėgstamiems. Tokie jau tie žmonės. Mes perkėlėme šį paprastą principą į savo filialus ir mūsų klientams siūlome draugišką bei jaukią atmosferą, kad jie puikiai jaustųsi apsipirkdami ir visada mielai pas mus sugrįžtų. Todėl reguliariai tikriname ar mūsų parduotuvių įranga bei apipavidalinimas yra tinkami. Lankstus prekių įrengimų išdėstymas bei patraukliai apipavidalintos sienos suteikia klientams įkvėpimo ir palengvina apsipirkimo procesą. Parduotuvės apipavidalinamos šiltomis spalvomis, patraukliais plakatais, apšvietimas orientuojamas į gaminius, o matavimosi kabinos yra ypač erdvios. Struktūra, pagal kurią pristatome mūsų drabužius, mums yra ypač svarbi - akcentuojame išskirtines prekes ir aprangos komplektus.