Tere tulemast Takko Fashioni karjääriportaali

Takko Fashion on üks Euroopa edukaimatest fashion discounter'itest - ning ka tööandjana alati hea valik. Igal aastal otsime ettevõtte erinevatesse tegevusvaldkondadesse avatud, motiveeritud ning pühendunud isikuid, kes meie meeskonda rikastavad. Avastage nüüd oma võimalusi Takko Fashionis alustamiseks:

Takko Fashion pakub igaühele midagi

Igal aastal otsime ettevõtte erinevatesse tegevusvaldkondadesse avatud, motiveeritud ning pühendunud isikuid, kes meie meeskonda rikastavad. Meie enda ridadest pärit hästi koolitatud töötajad on meie arengu jaoks asendamatud. Sel põhjusel koolitame töötajaid vastavalt vajadusele ja oleme iseäranis uhked väljaõppe läbinud praktikantide palkamise mahu üle.

Me otsime oma mitmekesiste ettevõtte valdkondade jaoks nii kogenud töötajaid kui ka uustulijaid, kes end veel arendada sooviksid:

Ettevõtte tegevusvaldkonnad

Müük

Kellegagi tutvumisel selgub esimeste sekundite jooksul, kas Teile Teie kaaslane meeldib või mitte. Karismaatilisus ja sobiv look aitavad positiivse mulje loomisele kaasa. See on inimestele omane ning selle lihtsa põhimõtte oleme ka oma kauplustes üle võtnud. Niimoodi pakume oma klientidele sõbralikku ja kutsuvat õhkkonda, et nad saaksid suurepärase kogemuse osaliseks ning sooviksid meid võimalikult peatselt uuesti külastada. Seetõttu kontrollitakse meie kaupluseid sageli, et veenduda, kas need on endiselt ajakohaselt varustatud. Paindlikud kaubakandjad muudavad ostlemise väga lihtsaks ning esitlusseinte väljapanekuga luuakse rikkalik välimus. Sellele lisanduvad soojades toonides kujundus, kõnetavad plakatid, tootekeskne valgustus ning avar riietuskabiinide ala. Eriti oluline on meie jaoks toodete esitlemise struktuur: me tõstame esiplaanile erilisi üksikesemeid ning terviklikke outfit'ide soovitusi.